Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
zerknąłem na stronę Przystanku. W zakładce "o nas" w 2 linijce oferujemy Obiekt tylko dla osób dorosłych, oraz młodzieży powyżej 13-go roku życia
Tak mają i tyle. (...). W tym przybytku połowę sprawy załatwiono systemowo.
Jak już pisałem , nie czytałam regulaminów z zasady. Kiedy będę podróżował z krokodylem , będę czytał.
Nigdy, nie spotkałem się z taki obostrzeniami dotyczącymi 10-latków, więc nie wiedziałem jak reagować : wykłócać się ? czy po prostu znaleźć inną kwaterę.
W tej konkretnej sytuacji dla mnie priorytetem absolutnym była sytuacja wnuka , który widzi i słyszy że go nie przyjmą.
On tego nie rozumiał i ja też.
Jakieś rozwiązanie się w końcu znalazło i temat można by było zamknąć, gdyby nie kuriozum , jakie się pojawiło post faktum
Zwróciłem się po powrocie do gestorów obiektu o zwrot zapłaconego noclegu na który nie zostaliśmy wpuszczeni.
Otrzymałem mailową odpowiedź sugerującą wprost
.
Dokonał Pan rezerwacji. Zgodził się Pan z regulaminem obiektu. Rozmową przy barze wskazywała jednoznacznie na to, że doskonale Pan wiedział, że nie przyjmujemy dzieci.
...
Fajnie . Czyli dowiedziałem się że metodą "na wnuczka " usiłowałem oszukać obiekt Przystanek Smerek
Jeśli są tak pazerni na pieniądze , to niech im będzie , ale oskarżenie że jestem oszustem ubodło mnie.

Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
Marudzisz...
Piszesz, bo .., ja jak komuś opowiadam, pokazuję zdjęcia z wędrówki to tak, jak bym drugi raz przemierzał szlak. To bardzo przyjemne podzielić się wrażeniami i drugi raz przeżyć wędrówkę. I myślę, że Ty też tak masz.(...).
W sumie masz rację. Nikt nie kazał mi pisać tej relacji. Sam chciałem.
Obiecuję, że postaram się przestać marudzić.
p.s. ale posmak bieszczadzkiej dziadowskiej wędrówki pozostał dla mnie cierpki, na szczęście dla wnuczka był łagodny i na tym mi zależało.